O nas

Jesteśmy Kancelarią prawną i podatkową z Białegostoku. Od 2014 roku doradzamy, pomagamy wypełniać obowiązki podatkowe, a także aktywnie wspieramy Klientów przy postępowaniach sądowych, administracyjnych i podatkowych. Zapewniamy kompleksową obsługę.

Zespół DBO Polska składa się z doświadczonych prawników, adwokatów, radców prawnych, ale także doradców, ekonomistów i wielu innych wybitnych specjalistów dziedzin prawa i gospodarki.

Nasza Kancelaria działa na obszarze całej Polski, współpracujemy również z Klientami zagranicznymi. Odnosimy sukcesy, jesteśmy wyróżniani i nagradzani.

Zadbaj o to, by Twoi partnerzy w biznesie zaoferowali Ci jak najszerszy zakres usług. Nasza kancelaria w Białymstoku to więcej niż biuro podatkowe. Oprócz stałego doradztwa prawno-podatkowego w bieżących kwestiach pojawiających się podczas prowadzenia działalności gospodarczej, zajmujemy się również reprezentowaniem klienta przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi w toczących się przeciwko nim sprawach. Dzięki temu potrafimy kompleksowo zająć się każdym problemem.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.